Leden

Fokker

Ras

Foto

Jan Hendriks
Parkweg 6A
8171 BJ Vaassen
jhendriks.6@kpnmail.nl
http://www.kniene.nl
Kleurdwergen Bruin
5
Brahma Fokkerij Emst
W. Gerritsen
Weteringdijk 71
8166 KS Emst
06 15534503
http://brahmafokkerij-emst.webklik.nl/page/homepage
Brahma, Blauw zalm, Zalm, Meerzomig patrijs, Wit, Zwart wit gepareld
Koekkoek, Blauw wit gepareld.
Brahma kriel Zwart, Patrijs, Isabel.
!cid_2BF0F3B188F940FD882D8B8A932601D8@HP6202
G. Bijsterbosch
055 5346750
h.roufs@chello.nl

 

Groot Zilver licht konijngrijs
Groot Zilver licht zwart
IMG_9595
Arend Tiemens
Arend1947@outlook.com
Minorca
IMG_8502
Berend Beekhuis
0578 575405
brahma@planet.nl
http://berendbeekhuis.jouwweb.nl/brahma

Duitse Schoonheidspostduif
Hollandse Kropper
Brahma
IMG_9334
Combinatie van Westerveld
0578 621481
gjvanwesterveld@live.nl
Alaska
Wener Blauwgrijze
Wener Witte
Parelfeh
IMG_9398

Anthony Ester
0578 574963
anthonytiny@gmail.com
West of England tuimelaar Schoorsteenveger.
IMG_8629

Frans de Nijs
0578 571583
f.nijs4@chello.nl
http://members.chello.nl/f.nijs4/
Duitse Schoonheidspostduif
blauw, blauwzilver,

IMG_0774

Gerrit Mulder
0341 256389
mulvi@kpnmail.nl
Rijnlander zwart en blauw
Lotharinger dwerg driekleur
IMG_9162

Gerrit Steenbergen
0578 620026
g.steenbergen@zonnet.nl
Barnevelder kriel: dubbelgezoomd, zilver-zwart dubbelgezoomd, wit en zwart
IMG_9496
Henk Boone
0525 682216
h.boone@online.nl
Pool roodoog,
Kleurdwerg en Tan
IMG_9262
Henk Pannekoek
0578 575839
h.d.pannekoek@gmail.com

Brahma Columbia
IMG_8584
Henk Smit
hjsmit009@hetnet.nl
Havana
Beige
Gouwenaar
IMG_8445
Jan Brouwer
06 13476282
Plymouth-Rock kriel
Yokohama
Spreeuwduif
IMG_8950
Jan Willem van Veelen
0578 662090
jan-willem.vanveelen@hotmail.com
Nederlandse Sabelpootkriel Porselein
IMG_9007
Joop Olthof
0570 563126
Franse Hangoor
Brunner Kropper
Engelse Kropper
IMG_8545
Jos Breden
06 33229708
josbreden-brahma@live.nl
Brahma en Brahma kriel: Zwart, Koekoek en Zilver patrijs
IMG_9562
Betsie Put
055 5220405
betsieput@hotmail.com
Franse Hangoor
knip3
Lammert van Zalk
0341 845018
Klein Lotharinger
IMG_9212
Peter van Veelen
0578 662090
peter.vanveelen@hotmail.com
Brahma: zwart en zwart-wit gepareld
IMG_9013
Wim de Wilde
0578 611301
wdewilde@planet.nl
Franse Hangoor: Konijngrijs, Konijngrijs-bont, Blauwgrijs en Blauwgrijs bont
IMG_9724
Wim Smit
0578 571614
Welsumer
IMG_9300
Combinatie Bakker
Hanendorperweg 124
Emst
bakker1968@hotmail.com
Alaska, Tan Zwart, Kleurdwergen, Zilvervos, Otter zwart en Konijngrijs.
Pool roodoog.
IMG_0798
J. Bosch
Ganskamer 40
8162 JG Epe
0587 620970
info@jbprinting.nl
Sierduiven, Silezische kropper, Brünner kropper, Gelderse slenk, Birmingham roller
Oorspronkelijk duiven, Oostere tortel, Meena tortel, Dolksteekduif, Groenvleugelduif, Vredesduif, Zebraduif, Brilduif, Diamantduif, Blauwe grondduif, Lachduif
Oorspronkelijke siervogels, Roul roul